Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Paweł Szczerbowski

Paweł Szczerbowski

właściciel

Pomysłodawca i twórca Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili. Bezustannie dokłada wszelkich starań aby Lili było miejscem pełnym pasji, ciepła i najwyższego standardu wykonywanych usług. Jest osobą pełną optymizmu, zaraża pozytywną energią.

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

mgr Natalia Kobielska

mgr Natalia Kobielska

Kosmetolog

Natalia jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Kosmetolog z zawodu, a przede wszystkim z pasji. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, dokładnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Specjalizuje się w zabiegach anti-age oraz redukcji trądziku różowatego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, co pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów z zakresu kosmetologii.

Joanna Żak

Joanna Żak

Kosmetolog

Kosmetolog, obecnie w trakcie studiów magisterskich na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Praca jest jej pasją, dlatego wykonuje ją z zaangażowaniem. Cechuje ją spokój i opanowanie. Specjalizuje się w terapiach problemów skórnych, zabiegach pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych. Stale pogłębia swoją wiedzę i zakres umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientek.

Katarzyna Płonka

Katarzyna Płonka

Kosmetolog

Absolwentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. Miła, Sympatyczna i otwarta. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi. Jej pasją jest kosmetologia. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

Dr n.med.Mariusz Borkowski

Dr n.med.Mariusz Borkowski

LEKARZ

Dr n.med.Mariusz Borkowski CERTYFIKOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, ABSOLWENT II WYDZIAŁU LEKARSKIEGO WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO, ABSOLWENT PROGRAMU LEADERSHIP NA HARVARD BUSINESS SCHOOL; W SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ UKOŃCZYŁ STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU MARKETINGU ORAZ STUDIA DOT. KOMUNIKACJI DIGITAL. Stopień naukowy doktora obronił w grudniu 2020 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a tematem jego pracy było „badanie skuteczności telemedycznego wspomagania terapii podtrzymującej pacjentów ze schizofrenią w stanie remisji”. Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczył w pracach Parlamentu Europejskiego, a w roku 2016 był tam prelegentem na sesji poświęconej telemedycynie. Współtwórca innowacyjnego rozwiązania - pierwszej certyfikowanej Przychodni Telemedycznej. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Uznaje, że nowe technologie dają w medycynie nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych. Przy pracy ze swoimi Pacjentami zawsze wybiega kilka kroków naprzód, myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za swą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi - brązowym, srebrnym i złotym.

Fryzjerstwo

Barbara Kołtun

Barbara Kołtun

Fryzjerka

Z wykształcenia i zamiłowania fryzjer, stylista. Interesuje się najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej do perfekcji opanować sztukę fryzjerstwa. Klientki cenią ją za umiejetność słuchania i uśmiech, który rozświetla cały nasz salon.

Natalia Kania

Natalia Kania

FRYZJERKA

Mistrzyni w Swoim fachu. Absolwentka Fryzjerstwa i Kosmetyki NVQ level 1,2,3 w Dunstable College w Wielkiej Brytanii.Posiada ośmioletnie doświadczenie w jednej z największych sieci salonów fryzjerskich Hair Rush London👏. Uwielbia metamorfozy oraz umiejętnie łączy własną wizję wyglądu z tym czego oczekują Jej podopieczne. "Kobieta jest piękna tylko wtedy, kiedy czuje się piękna” i takie odczucia chce budzić Swoimi fryzurami. Kocha Swój zawód, który jest Jej pasją,co każdy zauważy będąc z wizytą w Instytucie Zdrowego Włosa

Recepcja

Joanna Hałat

Joanna Hałat

Recepcjonistka

Głodna wiedzy i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji, studentka 3 roku Kosmetologii w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza. Miła, sympatyczna i żywiołowa. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to, aby nikt nie czuł się zagubiony w Naszym Instytucie. Posiada kompleksową wiedzę w zakresie zabiegów i chętnie odpowie na Państwa pytania.

Wiktoria Połącarz

Wiktoria Połącarz

Recepcjonistka

Miła, sympatyczna i skromna. Jako recepcjonistka w Naszym Instytucie jest bardzo otwarta i pomocna dla Klientów. Zawsze wita wszystkich szerokim uśmiechem i wciąż poszerza swoją wiedzę w dziedzinie kosmetyki, ucząc się w technikum kosmetycznym w Katowicach.Projekt i realizacja: PRESTIGEWEB