Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Paweł Szczerbowski

Paweł Szczerbowski

właściciel

Pomysłodawca i twórca Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili. Bezustannie dokłada wszelkich starań aby Lili było miejscem pełnym pasji, ciepła i najwyższego standardu wykonywanych usług. Jest osobą pełną optymizmu, zaraża pozytywną energią.

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek. Iwona Kulesza

lek. Iwona Kulesza

LEKARZ

Ukończyła wydział stomatologii w 2002 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń organizowanych przez firmę Fenice oraz Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging. Poszerzała swoje kwalifikacje o techniki wykonywania zabiegów mezoterapii i podawania m.in. toksyny botulinowej i wypełniaczy. W 2012 roku otrzymała Certyfikat Umiejętności Klasy Master potwierdzający wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie umiejętności bezpiecznego i kompleksowego planowania zabiegów medycyny estetycznej przy wykorzystaniu najwyższych standardów. Co najmniej dwa razy w roku uczestniczy w konferencjach szkoleniowych w Polsce lub za granicą. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

lek.med.Mariusz Borkowski

lek.med.Mariusz Borkowski

LEKARZ

lek. med. Mariusz Borkowski ABSOLWENT II WYDZIAŁU LEKARSKIEGO WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO, OD LAT ZWIĄZANY ZE ŚWIATEM MEDYCYNY. Pracę lekarza traktuje jako powołanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds.zdrowia uczestniczy w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią: medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód,myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi - brązowym, srebrnym i złotym. W naszym Instytucie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która jest Jego pasją. Zabiegi te odbywają się z wykorzystaniem toksyny botulinowej(botoks),kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego i wielu innych. Mają one na celu między innymi: powiększanie i modelowanie ust,likwidację zmarszczek i bruzd, odmładzanie skóry i likwidowanie wiotkości, odmładzanie narządów płciowych, leczenie blizn, leczenie przebarwień, modelowanie sylwetki.

Katarzyna Płonka

Katarzyna Płonka

Kosmetolog

Absolwentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. Miła, Sympatyczna i otwarta. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi. Jej pasją jest kosmetologia. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

Patrycja Leja

Patrycja Leja

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł Magistra Kosmetologi.Specjalista w dziedzinie podologii oraz pielęgnacji stóp. Ukończyła również Małopolską Wyższą Szkołę w Krakowie, oraz technika usług kosmetycznych. Posiada duże doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, które wykonuje z ogromną precyzją i zamiłowaniem. Potrzeba ciągłego rozwoju zawodowego sprawia, że usługi wykonywane przez nią są na najwyższym poziomie.

Marta Rybak

Marta Rybak

Kosmetolog

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało z użyciem specjalistycznej aparatury. Do każdej diagnozy i doboru terapii podchodzi indywidualnie. Dokłada wszelkich starań aby każda wizyta w Instytucie została zakończona sukcesem terapii oraz satysfakcją klienta.

Fryzjerstwo

Barbara Kołtun

Barbara Kołtun

Fryzjerka

Z wykształcenia i zamiłowania fryzjer, stylista. Interesuje się najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej do perfekcji opanować sztukę fryzjerstwa. Klientki cenią ją za umiejetność słuchania i uśmiech, który rozświetla cały nasz salon.

Natalia Kania

Natalia Kania

FRYZJERKA

Mistrzyni w Swoim fachu. Absolwentka Fryzjerstwa i Kosmetyki NVQ level 1,2,3 w Dunstable College w Wielkiej Brytanii.Posiada ośmioletnie doświadczenie w jednej z największych sieci salonów fryzjerskich Hair Rush London👏. Uwielbia metamorfozy oraz umiejętnie łączy własną wizję wyglądu z tym czego oczekują Jej podopieczne. "Kobieta jest piękna tylko wtedy, kiedy czuje się piękna” i takie odczucia chce budzić Swoimi fryzurami. Kocha Swój zawód, który jest Jej pasją,co każdy zauważy będąc z wizytą w Instytucie Zdrowego Włosa

Recepcja

Agnieszka Kacprzak

Agnieszka Kacprzak

Manager

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Jej pasją jest praca z ludźmi. Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów, życzliwość i odpowiedzialności. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu potrafi otoczyć każdego klienta naszego salonu opieką i obsługą na najwyższym poziomie. Dokłada wszelkich starań, aby wszyscy odwiedzający Instytut Lili czuli się bezpiecznie, swobodnie i wyjątkowo.Projekt i realizacja: PRESTIGEWEB