Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Paweł Szczerbowski

Paweł Szczerbowski

właściciel

Pomysłodawca i twórca Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili. Bezustannie dokłada wszelkich starań aby Lili było miejscem pełnym pasji, ciepła i najwyższego standardu wykonywanych usług. Jest osobą pełną optymizmu, zaraża pozytywną energią.

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

Gabriela Baranowska

Gabriela Baranowska

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku - Białej na kierunku kosmetologia. Nadal jednak kształci się i doszkala w sferze kosmetyki profesjonalnej. Kosmetologia jest jej pasja. Posiada 5-letnie doświadczenie z zakresu zabiegów iniekcyjnych. W pracy specjalizuje się w zabiegach niwelujących cellulit, ujędrniających ciało, oraz rewitalizujących skórę twarzy.

Joanna Żak

Joanna Żak

Kosmetolog

Studentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza na kierunku kosmetologia. Praca jest jej pasją, dlatego wykonuje ją z zaangażowaniem. Stale pogłębia swoją wiedzę i zakres umiejętności aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientek.

lek.med.Mariusz Borkowski

lek.med.Mariusz Borkowski

LEKARZ

lek. med. Mariusz Borkowski ABSOLWENT II WYDZIAŁU LEKARSKIEGO WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO, OD LAT ZWIĄZANY ZE ŚWIATEM MEDYCYNY. Pracę lekarza traktuje jako powołanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds.zdrowia uczestniczy w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią: medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód,myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi - brązowym, srebrnym i złotym. W naszym Instytucie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która jest Jego pasją. Zabiegi te odbywają się z wykorzystaniem toksyny botulinowej(botoks),kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego i wielu innych. Mają one na celu między innymi: powiększanie i modelowanie ust,likwidację zmarszczek i bruzd, odmładzanie skóry i likwidowanie wiotkości, odmładzanie narządów płciowych, leczenie blizn, leczenie przebarwień, modelowanie sylwetki.

Katarzyna Płonka

Katarzyna Płonka

Kosmetolog

Absolwentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. Miła, Sympatyczna i otwarta. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi. Jej pasją jest kosmetologia. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

Marta Rybak

Marta Rybak

Kosmetolog

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało z użyciem specjalistycznej aparatury. Do każdej diagnozy i doboru terapii podchodzi indywidualnie. Dokłada wszelkich starań aby każda wizyta w Instytucie została zakończona sukcesem terapii oraz satysfakcją klienta.

Fryzjerstwo

Barbara Kołtun

Barbara Kołtun

Fryzjerka

Z wykształcenia i zamiłowania fryzjer, stylista. Interesuje się najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej do perfekcji opanować sztukę fryzjerstwa. Klientki cenią ją za umiejetność słuchania i uśmiech, który rozświetla cały nasz salon.

Natalia Kania

Natalia Kania

FRYZJERKA

Mistrzyni w Swoim fachu. Absolwentka Fryzjerstwa i Kosmetyki NVQ level 1,2,3 w Dunstable College w Wielkiej Brytanii.Posiada ośmioletnie doświadczenie w jednej z największych sieci salonów fryzjerskich Hair Rush London👏. Uwielbia metamorfozy oraz umiejętnie łączy własną wizję wyglądu z tym czego oczekują Jej podopieczne. "Kobieta jest piękna tylko wtedy, kiedy czuje się piękna” i takie odczucia chce budzić Swoimi fryzurami. Kocha Swój zawód, który jest Jej pasją,co każdy zauważy będąc z wizytą w Instytucie Zdrowego Włosa

Recepcja

Karina Szołdrowska

Karina Szołdrowska

Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W Lili wita każda osobę dbając o to, aby nikt nie czuł się zagubiony. Posiada podstawowa wiedzę w zakresie zabiegów, dzięki czemu odpowie na wszelkie pytania.

Agnieszka Kacprzak

Agnieszka Kacprzak

Manager

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Jej pasją jest praca z ludźmi. Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów, życzliwość i odpowiedzialności. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu potrafi otoczyć każdego klienta naszego salonu opieką i obsługą na najwyższym poziomie. Dokłada wszelkich starań, aby wszyscy odwiedzający Instytut Lili czuli się bezpiecznie, swobodnie i wyjątkowo.Projekt i realizacja: PRESTIGEWEB