Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Paweł Szczerbowski

Paweł Szczerbowski

właściciel

Pomysłodawca i twórca Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili. Bezustannie dokłada wszelkich starań aby Lili było miejscem pełnym pasji, ciepła i najwyższego standardu wykonywanych usług. Jest osobą pełną optymizmu, zaraża pozytywną energią.

Kosmetyka

DANUTA PANTOJA

DANUTA PANTOJA

WIZAŻYSTKA,STYISTKA BRWI

Wizażystka, charakteryzator, stylistka brwi. Absolwentka School Of Makeup Agnieszki Brody w Katowicach oraz Francuskiej Szkoły Wizażu Stylizacji&Charakteryzacji w Krakowie. Specjalizuje się w microbladingu - ręcznej metodzie bardzo naturalnego makijażu permanentnego oraz indywidualnych lekcjach makijażu na potrzeby klientek.

Marta Klimkowicz

Marta Klimkowicz

KOSMETOLOG

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Zarażona pasją do kosmetologii ciągle się rozwija, poszerzając swoją wiedzę na studiach magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Pasjonuje się zabiegami pielęgnacyjnymi, relaksacyjnymi oraz terapeutycznymi w zakresie twarzy, ciała oraz stóp. Jej holistyczne podejście do klienta oraz potrzeba ciągłego rozwoju zawodowego gwarantuje, najwyższy standard usług.

Katarzyna Płonka

Katarzyna Płonka

Kosmetolog

Absolwentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. Miła, Sympatyczna i otwarta. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi. Jej pasją jest kosmetologia. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem.

Marta Rybak

Marta Rybak

Kosmetolog

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało z użyciem specjalistycznej aparatury. Do każdej diagnozy i doboru terapii podchodzi indywidualnie. Dokłada wszelkich starań aby każda wizyta w Instytucie została zakończona sukcesem terapii oraz satysfakcją klienta.

Patrycja Mrozik

Patrycja Mrozik

Kosmetolog

Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły w Krakowie, oraz technik usług kosmetycznych. Poszerza swoją wiedzę na studiach magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Posiada duże doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, które wykonuje z ogromną precyzją i zamiłowaniem. Potrzeba ciągłego rozwoju zawodowego sprawia, że usługi wykonywane przez nią są na najwyższym poziomie.

Fryzjerstwo

Barbara Kołtun

Barbara Kołtun

Fryzjerka

Z wykształcenia i zamiłowania fryzjer, stylista. Interesuje się najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej do perfekcji opanować sztukę fryzjerstwa. Klientki cenią ją za umiejetność słuchania i uśmiech, który rozświetla cały nasz salon.

Natalia Kania

Natalia Kania

FRYZJERKA

Mistrzyni w Swoim fachu. Absolwentka Fryzjerstwa i Kosmetyki NVQ level 1,2,3 w Dunstable College w Wielkiej Brytanii.Posiada ośmioletnie doświadczenie w jednej z największych sieci salonów fryzjerskich Hair Rush London👏. Uwielbia metamorfozy oraz umiejętnie łączy własną wizję wyglądu z tym czego oczekują Jej podopieczne. "Kobieta jest piękna tylko wtedy, kiedy czuje się piękna” i takie odczucia chce budzić Swoimi fryzurami. Kocha Swój zawód, który jest Jej pasją,co każdy zauważy będąc z wizytą w Instytucie Zdrowego Włosa

Recepcja

Agnieszka Kacprzak

Agnieszka Kacprzak

Manager

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Jej pasją jest praca z ludźmi. Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów, życzliwość i odpowiedzialności. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu potrafi otoczyć każdego klienta naszego salonu opieką i obsługą na najwyższym poziomie. Dokłada wszelkich starań, aby wszyscy odwiedzający Instytut Lili czuli się bezpiecznie, swobodnie i wyjątkowo.

Projekt i realizacja: PRESTIGEWEB